Дата публікації: 2019-08-13

Знайомство з технологічним процесом і всією роботою підприємства було організовано співробітниками «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА» для «Літньої школи НУК-2019» в рамках візиту студентів з Китайської Народної Республіки до міста Миколаєва.

Протягом тижня, китайські студенти, майбутні кораблебудівники, відвідали безліч екскурсій містом й познайомилися з НУК ім. адмірала Макарова. У тому числі, зарубіжні гості були приємно здивовані масштабами морського порту «НІКА-ТЕРА» та за їхніми словами вони вперше побачили подібні судна типу Panamax та Supramax.

Знайомство з територією порту та його роботою супроводжувалося «обстеженням» причалів, вантажних районів порту, навантажувальних машин, станцій розвантаження та лабораторії маслотермінала порту «НІКА-ТЕРА».

Варто відзначити, що «МСП НІКА-ТЕРА», крім іноземних делегацій, проводить відкриті екскурсії й для миколаївських школярів, випускників училищ та студентів у тому числі й  з метою профорієнтації. Порт ыз задоволенням приймає в свій колектив працьовитих та відповідальних молодих фахівців.