Дата публікації: 2019-02-27

Станом на 27 лютого 2019 року «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА», що входить до групи компаній Group DF, обробив понад 1 млн тонн вантажів, істотно перевищивши динаміку перевалки минулого року – в січні-лютому 2018 року вантажообіг порту склав 638 тис. тонн , а перший мільйон був досягнутий тільки в кінці березня.

Порт «НІКА-ТЕРА» продовжує освоювати нові технології приймання та перевалки вантажів. Так, в лютому 2019 року в порт зайшов перший склад залізничних платформ зі спеціалізованими контейнерами для перевезення сипучих вантажів. Всього була оброблена партія, що складається з 88 контейнерів з кукурудзою на 44 платформах, загальною вагою понад 2 000 тонн. Для реалізації нової схеми обробки вантажів, вивантаження контейнерів проводилася із з/д платформ на автомобільні контейнеровози всередині порту.

У зв’язку з дефіцитом вагонів-зерновозів «МСП НІКА-ТЕРА» вважає цю технологію перевалки перспективною та планує надалі застосовувати її, не тільки для доставки зернових вантажів, але й для продуктів їх переробки, у тому числі шроту.