Дата публікації: 2018-07-30

ТОВ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА» (входить в Group DF) за січень-червень 2018 року переказав понад 110 млн гривень податків, зборів та інших платежів до бюджетів різних рівнів і, таким чином, продовжує залишатися одним з найбільших платників податків Миколаївського регіону.

Зокрема, відрахування до державного бюджету України склали 77,2 млн гривень, а в місцеві бюджети підприємство перерахувало 33,2 млн гривень.

«Завдяки податкам, державні органи та місцеве самоврядування отримують реальну можливість реалізовувати різні проекти і робити життя громадян більш комфортним. Будучи відповідальним платником податків і роботодавцем, «НІКА-ТЕРА» за першу половину 2018 року перерахувала понад 110 млн гривень у вигляді податкових відрахувань, – прокоментував перший заступник начальника ТОВ «МСП НІКА-ТЕРА» Анатолій Дворник. – При цьому, тільки в місцевий бюджет відрахування порту збільшилися на 44%, склавши понад 33 млн гривень. Зростання даного показника, в першу чергу, обумовлено збільшенням штату співробітників і підвищенням фонду оплати праці на 12% з червня 2018 року».

За словами, в.о. начальника ДПІ в Інгульському районі м.Миколаєва ГУ ДФС в Миколаївській області Ірини Тацій, в першому півріччі сплата портом «НІКА-ТЕРА» прибуткового податку склала понад 15 млн гривень, перевищивши аналогічні відрахування інших великих підприємств Корабельного району Миколаєва. У результаті, за підсумком звітного періоду, частка «НІКА-ТЕРИ» від загальних надходжень по Корабельному району міста склала 16%.

Крім сплати передбачених законодавством обов’язкових платежів, порт «НІКА-ТЕРА» також веде активну соціальну політику.

«З розвитком бізнесу ми з кожним роком розширюємо поле соціальної відповідальності. Тільки за 6 місяців цього року ми вже направили близько 550 тисяч гривень на розвиток соціальних проектів та благодійність, – зазначив перший заступник начальника ТОВ «МСП НІКА-ТЕРА» Анатолій Дворник. – Своєю активністю й залученістю ми прагнемо до того, щоб позитивний ефект від роботи нашого бізнесу міг відчути кожен житель Миколаєва», – підсумував Анатолій Дворник.

Зокрема, за шість місяців 2018 року благодійна допомога була спрямована на поліпшення умов навчання та роботи в навчальних закладах Корабельного району, підтримку різних громадських, молодіжних ініціатив та спорту. Крім цього, була виділена фінансова допомога військовим частинам, медичним установам, благодійним фондам, а також проведений ряд екскурсій для молоді по підприємству в рамках профорієнтації.