Дата публікації: 2020-02-25

За традицією миколаївський спортивний клуб «Конгломерат» Корабельного району підводить підсумки року, що минає, збираючи на одному рингзі всіх вихованців та партнерів клубу, в тому числі й ТОВ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА».

Цього разу зустріч стала не тільки мотиваційною для юних спортсменів, а й святковою – були вручені кубки переможців у різних номінаціях.

Представники порту «НІКА-ТЕРА» привітали Чемпіонів України та вручили десять Кубків переможців спортсменам, які протягом року займали призові місця на чемпіонатах країни та світу.

«Ми дуже вдячні нашим партнерам і спонсорам – без них було б набагато складніше брати участь у міжнародних турнірах та домагатися результатів, – зазначив засновник та тренер клубу «Конгломерат» Вадим Бройченко. – Наприклад, у минулому році, порт «НІКА-ТЕРА» не тільки допоміг нашим вихованцям поїхати та привезти перші місця з Польщі, а й подарував нам боксерський ринг, де спортсмени можуть відточувати свою майстерність та тренувати свої навички».

Юних кікбоксерів також відзначили в номінаціях: Володимира Букшіцького (2 срібні медалі на Чемпіонаті світу в Польщі по Кікбоксингу WKA) «За волю до перемоги», «Кращий панчер» – Іван Левченко (2 срібні медалі на Чемпіонаті світу в Польщі по Кікбоксингу WKA), а володаря трьох золотих медалей у розділах Лоу кік, К-1, К-1 лайт на Чемпіонаті Світу в Польщі по Кікбоксингу WKA Данила Лінчевського відзначили кубком «За кращий спортивний результат».

Також в цей день відбулися бої серед кікбоксерів клубу, кращі з яких увійшли до збірної для представлення клубу на турнірах різних рівнів 2020 року.

«Від імені порту ще раз вітаємо всіх спортсменів і бажаємо не зупинятися на досягнутому – завжди йти вперед і домагатися нових цілей, – поділився перший заступник начальника порту «НІКА-ТЕРА» Анатолій Дворник. – Ми бачимо, як клуб стрімко розвивається та з кожним роком з’являються нові досягнення. У цьому велика заслуга тренера, батьків і, звичайно, самих юних спортсменів. Їх палаючі очі дають зрозуміти, що все це недаремно. Пишаємося юними кікбоксерами та бажаємо тільки успіхів й розвитку».