Дата публікації: 2017-12-18

За 9 місяців 2017 року на розвиток економіки області спрямовано 7,4 млрд. грн. капітальних інвестицій. Як повідомляє прес-служба Миколаївської облдержадміністрації, в області за 9 місяців 2017 року індекс капітальних інвестицій виріс до 106,4% проти 82,7% у I кварталі.

У список великих підприємств області, інвестиції яких вплинули на розвиток промисловості в регіоні увійшов морський термінал «Ніка-Тера» (ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера»).

У розрахунку на одну особу постійного населення в області, за період січень-вересень 2017 року освоєно 6391,7 грн капітальних інвестицій. Слід зазначити, що це на 5% більше, ніж по Україні в цілому (6,1 тис. грн).

Також порт «Ніка-Тера» був визнаний кращим роботодавцем Миколаївщини та увійшов в топ-40 підприємств, які стабільно працюють, залучають інвестиції в регіон, забезпечують якісною продукцією не тільки вітчизняний, а й зарубіжний ринок товарів та послуг.

Урочисте нагородження проходило під час обласного форуму «Грані співробітництва в контексті новітніх змін».

У 2017 році в ТОВ «МСП Ніка-Тера» було реалізовано відразу кілька стратегічно важливих інвестиційних проектів, найбільшими з яких став запуск нового вантажного району з перевалки наливних вантажів і введення в експлуатацію другої лінії відвантаження зернових культур, що дозволило виробляти одночасне завантаження трьох суден зерновими.

Нагадаємо, що всього, після приходу на підприємство нового власника – компанії Group DF бізнесмена Дмитра Фірташа, у підприємство було інвестовано понад 1,5 млрд гривень.