Дата публікації: 2020-10-20

У 2020 році «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА», що входить в Group DF, направив 2 млн грн на боротьбу з пандемією COVID-19 в Миколаївській області.

Підприємство закупило та передало шести медустановам Миколаєва 1 388 одиниць медичного обладнання і приладдя, а також 11 344 одиниці засобів індивідуального захисту працівникам охорони здоров’я.

Порт надав пряму допомогу Миколаївським міським лікарням №1, №3, №5, Миколаївському пологовому будинку №1, Центру первинної медико-санітарної допомоги №7 та Обласному центру лікування інфекційних хвороб, який є головним пунктом по боротьбі з коронавірусом в Миколаївській області.

Зокрема, порт передав лікарням: 500 респіраторів FFP3, 17 кисневих концентраторів, 20 медичних ліжок, 60 захисних костюмів, 50 захисних комбінезонів, більше 7 000 одноразових масок, бактерицидний пересувний опромінювач, ларингоскопи, наплічні обприскувачі, нітрилові рукавички, комплекти стерильного операційного покриття, антисептики, а також сплатив тести на ПЛР.


«Ключовими напрямками КСВ програм порту є: медицина, освіта, спорт і допомога в благоустрої міста. У цьому році – медицина є пріоритетним напрямком допомоги місту. Бізнес не повинен обмежуватися тільки сплатою податків. Йому необхідно враховувати інтереси місцевих громад. Це позиція акціонера порта», – прокоментував Алім Агакішиєв, начальник порту «МСП НІКА-ТЕРА».

 

За словами Аліма Агакішиєва, сума коштів, виділених портом «НІКА-ТЕРА» на благодійну діяльність за три квартали цього року склала понад 3 млн грн.