Дата публікації: 2019-11-04

У «Морському спеціалізованому порту НІКА-ТЕРА» склалася традиція – проводити екскурсії по підприємству, тим самим знайомити майбутніх портовиків, просто миколаївців і гостей міста з гордістю портової галузі України. Так, за останні десять місяців порт «НІКА-ТЕРА» відвідало більше 500 гостей.

«Наше підприємство завжди позиціонується, як підприємство відкритого партнерства та співробітництва, – поділився перший заступник начальника порту «МСП НІКА-ТЕРА» Анатолій Дворник. – У рамках реалізації нашої соціальної політики, двері «МСП НІКА-ТЕРА» завжди відкриті не тільки для міжнародних гостей нашого міста з метою інвестиційної привабливості регіону, а й головне – для ознайомчо-пізнавальних екскурсій для дітей та молоді з метою їх профорієнтації та розвитку кругозору».

Кожна зустріч починається з інструктажу з охорони праці та безпеки перебування на території, а після починається ознайомча екскурсія. Маршрут стартує через пожежне депо порту, триває знайомством з технікою в Службі механізації, а після з принципами роботи, можливо, майбутньої професії, механізмами та розвантажувально-навантажувальних процесами на вантажних районах порту. Кожна екскурсія – це цілий проект і перед співробітниками стоїть завдання донести інформацію, як можна точніше і корисніше для кожної цільової аудиторії.

Як повідомляють у прес-службі «МСП НІКА-ТЕРА», часті гості порту – це школярі, учні Вищого професійного училища суднобудування, студенти коледжів і університетів, а з недавніх пір – діти та дорослі з обмеженими можливостями.

Також порт «НІКА-ТЕРА» приймає різні іноземні делегації, зокрема в 2019 році порт відвідали студенти з Китайської Народної Республіки та представники консульств країн Європейського Союзу.

Варто відзначити, що у жовтні 2019 вперше стартував спільний проект з Дитячою художньою школою №2 під назвою «НІКА-ТЕРА очима дітей». В рамках якого, більше 40 юних художників відвідали порт, після чого були обрані локації на території порту для малювання. У підсумку, художники домальовують картини та кращі роботи увійдуть до нового подарункового календаря на 2020 рік.

З кожним роком запитів на проведення екскурсій стає більше, також і випускників миколаївських навчальних закладів, зокрема йі студентів НУК ім. адмірала Макарова та Вищого професійного училища суднобудування, можна частіше зустріти серед молодих фахівців порту.