Дата публікації: 2020-12-28

Сьогодні на церемонії «Лауреат спортивного року – 2020» порт «НІКА-ТЕРА», що входить в Group DF, був нагороджений подякою в номінації «Меценати й Партнери» за вагомий внесок у розвиток фізичної культури й спорту, олімпійського руху та постійну підтримку спортсменів Миколаївської області.

У 2020 році порт «НІКА-ТЕРА», враховуючи обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19, продовжив реалізацію і підтримку проектів, спрямованих на розвиток і популяризацію спорту. Зокрема, порт виступив спонсором МБК «Миколаїв», жіночої футбольної команди «НІКА» і жіночого гандбольного клубу «Реал», систематично виділялася допомога спортивним школам та окремим спортсменам.

«Бачити, як миколаївські спортсмени перемагають в різних спортивних дисциплінах і відчувати свій внесок в їх перемоги – безцінне. З кожним роком наші спортсмени займають все більше призових місць, що вкотре підтверджує той факт, що у нас дуже талановита молодь. Морський термінал «НІКА-ТЕРА» допомагав і продовжить допомагати хлопцям і дівчаткам, які вирішили присвятити своє життя спорту», — прокоментував Алім Агакішиєв, начальник порту «МСП НІКА-ТЕРА».

Раніше пресслужба   повідомляла, що порт «НІКА-ТЕРА» другий рік підтримує футбольну команду «НІКА», в минулому сезоні порт забезпечив футболісток спортивною формою. А вже в нинішньому сезоні порт покрив витрати на обов’язкове тестування спортсменок на COVID-19.