Дата публікації: 2017-12-26

Вже не перший рік обласний благодійний фонд «Доброта та Довіра» проводить акцію до Дня Святого Миколая зі збору подарунків для дітей з особливими потребами, дітей з багатодітних сімей, дітей-переселенців, дітей під опікою та дітей-сиріт. У цій акції співробітники ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» привітали дітей бажаними солодкими подарунками.

Концерт був підготовлений своїми силами – на сцені виступали діти, які перебувають під опікою благодійного фонду. Всього виступаючих діток було 62 людини, а серед номерів були танцювальні та пісенні виступи, а також нові постановки. Після номерів, серед яких учасниками були найменші миколаївці, яким ще немає трьох років, всі діти отримали бажані подарунки з рук самого Святого Миколая.

«Для 300 дітей знайшлися чарівники, яким ми дуже вдячні за здійснення дитячих мрій, – поділилася голова БФ «Доброта та Довіра» Валентина Ткаченко. – Діти писали листи та малювали бажані подарунки, а наш фонд шукав чарівників. Ми вдячні всім, хто брав участь в організації свята, а також окремо дякуємо спеціалізованому порту «Ніка-Тера» за те, що всі дітки стали володарями солодощів, яких вони так чекали до новорічних свят».

Крім цього, ще 165 дітей відчують свято і отримають подарунки – в Антонівської школі-інтернат Новоодеського району.

«Співробітникам нашого підприємства дуже приємно взяти участь в акції та допомогти фонду, знаючи, що це зробить багатьох дітей трішки щасливішими, – розповів перший заступник начальника ТОВ «МСП Ніка-Тера» Анатолій Дворник. – Ми вже не перший раз співпрацюємо з фондом і будемо намагатися далі допомагати їм розвивати молоді таланти, організовувати свята для особливих дітей і тих, кому не вистачає батьківського тепла».

За словами директора фонду Валентини Ткаченко, попереду багато планів – підготовка нових номерів, набір нових дітей та розширення діяльності, а також участь у всеукраїнських та обласних конкурсах і святах.