Дата публікації: 2018-03-17

16 березня відбулася урочиста церемонія підведення підсумків конкурсу «Благодійна Україна» серед представників Миколаївського регіону. Всього було подано 61 заявка від небайдужих меценатів, підприємств, громадських діячів, волонтерів регіону. В результаті, Миколаївська область отримала 21 переможця та лауреата в 7 номінаціях. В тому числі, й ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» став переможцем в номінації «Регіональна благодійність».

Асоціація благодійників України вже 11 років поспіль проводить даний конкурс, який має два етапи – регіональний та всеукраїнський. Організатори тим самим закликають українських волонтерів та меценатів долучитися до розвитку та популяризації благодійництва, шляхом участі в національному конкурсі.


«Регіональний етап національного конкурсу «Благодійна Миколаївщина» проводиться вперше, – розповіла голова оргкомітету регіонального конкурсу Юлія Вербина. – У ньому могли брати участь будь-які благодійні та громадські організації, представники бізнесу, меценати, волонтери, учнівські колективи, молодь, все, хто реалізовував благодійні проекти в 2017 році. Всі бажаючі могли заповнити заявку та зібрати необхідний пакет документів. Конкурс тривав 4 місяці. А діяльність меценатів оцінювалася за 2017 рік ».

Церемонія вручення нагород регіональним переможцям пройшла в музейному комплексі «Старофлотські казарми» та зібрала повний зал. За словами організатора Юлії Вербини, в конкурсі взяли участь благодійники не тільки з Миколаєва, а й з усієї області. Юлія відзначила підприємство «МСП Ніка-Тера», як заслуженого регіонального переможця конкурсу та соціально-відповідальну компанію, яка допомагає громадським організаціям, фондам, навчальним закладам,а також  окремо житлям регіону, які потребують допомоги.

Порт «Ніка-Тера» став переможцем регіонального конкурсу «Благодійна Миколаївщина – 2017» та отримав унікальну нагороду за «Регіональну благодійність» – керамічну статуетку «Ангела добра», декоровану національним орнаментом й прикрашену янтарем. Авторський бурштиновий «Ангел добра» є спільною розробкою Асоціації «Український бурштиновий світ» та українських майстрів.

«Ніка-Тера» абсолютно добровільно взяла на себе зобов’язання перед жителями Миколаєва та реалізовує ряд довгострокових проектів, спрямованих на благоустрій регіону, розвиток соціальної, економічної та екологічної сфер, системне надання благодійної допомоги соціально-вразливим групам населення, – поділився перший заступник начальника «МСП Ніка-Тера »Анатолій Дворник. – Ми дякуємо організаторам за високу оцінку нашої діяльності у такій важливій для суспільства сфері. У свою чергу, порт «Ніка-Тера» й далі буде продовжувати займатися благодійністю».

Переможцями в інших номінаціях журі визначила так:

У номінації «Благодійність в соціальній сфері» переможцем стало підприємство «Нібулон».
У номінації «Благодійність в охороні здоров’я» – Всеукраїнський центр волонтерів «People’s Project.com».
У номінації «Дитяча та молодіжна благодійність» – Клуб юних моряків з флотилією.
У номінації «Громадянська благодійність» – волонтер Валентина Ткаченко.

У номінації «Благодійність неурядового сектора» – ініціативна група «Тимур та його команда».
У номінації «Благодійна акція» – благодійний фонд «Центр соціальних програм».