Дата публікації: 2020-10-28

За 9 місяців 2020 року «МСП НІКА-ТЕРА», що входить в Group DF, сплатив понад 187 млн грн податків і зборів до бюджетів різних рівнів. Зокрема, відрахування підприємства до місцевого бюджету склали 43 млн грн, а державний бюджет був поповнений більш ніж на 143 млн грн.

«Порт залишається важливим підприємством для економіки регіону. Всупереч пандемії підприємство зберегло робочі місця, а також високі виробничі показники. Ми продовжуємо модернізацію і реалізацію наших інвестиційних планів», – прокоментував Алім Агакішиєв, начальник порту «МСП НІКА-ТЕРА».

Збільшення відрахувань до місцевого бюджету стало можливим завдяки зростанню фонду оплати праці, орендних платежів та податку на землю.

Крім виконання своїх зобов’язань перед державою щодо забезпечення надходжень до бюджетів різних рівнів, «МСП НІКА-ТЕРА» вже третій рік поспіль ініціює ремонт доріг загального користування, виділяючи власні фінансові кошти, людей і техніку для відновлення дорожньої інфраструктури Корабельного району.

Раніше прес-служба повідомляла, що порт «НІКА-ТЕРА» направив 2 млн грн на боротьбу з пандемією COVID-19 в Миколаївській області. Загальна сума коштів, виділених портом на благодійну діяльність за три квартали 2020 року перевищило 3 млн грн.