Дата публікації: 2018-03-06

Незважаючи на складні льодові умови, ТОВ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА» розвантажив та завантажив сім суден на всіх семи причалах порту одночасно.

Протягом трьох діб морський порт «Ніка-Тера» прийняв і обробив сім суховантажів, серед яких судна типу Panamax, Handymax та Handysize. Всі оброблені судна були заведені в порт й пришвартовані біля причалів для подальшого проведення вантажних операцій вже після оголошення льодової кампанії. За номенклатурою було проведено навантаження / розвантаження всіх типів вантажів, з якими працює термінал, включаючи кукурудзу, сою, глину, шпат, тріску та калій.

 

За словами заступника начальника порту – операційного директора Ігоря Гріднєва, всі служби порту, які були причетні до процесу обробки суден, спрацювали бездоганно. Зокрема, організація та виконання поставлених завдань службою малої механізації та докерами, не дивлячись на жорсткі погодні умови, показали високий рівень професіоналізму й довели можливість ефективної роботи порту на повну потужність.

Для одночасного обслуговування семи суден в порту були задіяні всі технологічні лінії та технічне озброєння підприємства, зокрема всі вантажні машини й крани.

«Вперше в історії роботи “Ніка-Тери” нам вдалося одночасно задіяти всі сім причалів порту для виконання вантажно-розвантажувальних робіт, – прокоментував Ігор Гріднєв. – Практика показала, що оптимізація роботи всіх структурних підрозділів підприємства дозволяє нам ефективно використовувати всі причали та вантажні потужності порту для оперативного й якісного процесу перевалки вантажів».