Дата публікації: 2020-09-29

Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд – це щорічне змагання для українських жіночих футбольних клубів, що проводиться Федерацією футболу України.

«ФК «Ніка» кілька років поспіль перемагав у Першій і Вищій Лізі серед дітей, де виросло дуже багато талановитих гравців. Все це призвело до того, що футбольний клуб увійшов до вищої Ліги серед дорослих. Успішний виступ в першій Лізі відкрил нам двері в Вищу Лігу Чемпіонату України серед жіночих команд. Ми тільки починаємо робити перші кроки у професійному футболі, але вже є невеликі успіхи – наш дебют у Вищій Лізі почався з перемоги. Ми вдячні порту за підтримку», –  прокоментував тренер жіночої футбольної команди Володимир Ефімако.

«НІКА-ТЕРА» вже другий рік підтримує команду, в минулому сезоні порт забезпечив футболісток спортивною формою. А вже в нинішньому сезоні спеціалізований порт покрив витрати на обов’язкову здачу тестів на COVID-19.

«Одна з вимог для участі в цьому році у Вищій Лізі – це здача кожні 14 днів тестів на Коронавірусну інфекцію. Ми знову звернулися в компанію «НІКА-ТЕРА» з проханням допомогти нам в цьому питанні. Керівництво підприємства пішло нам на зустріч, і ми змогли вчасно стартувати », – додав Володимир Ефімако.

На даному етапі головне завдання ФК «Ніка» –  це підвищення якості гри, зростання майстерності і закріплення у Вищій Лізі.

Підтримка спорту, медицини та освіти – пріоритетні напрямки КСВ «МСП НІКА-ТЕРA».