Дата публікації: 2020-04-28

Чотири медичних установи Миколаєва отримали різне медичне обладнання від «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА», що входить до Group DF. Сьогодні Миколаївські лікарні №5 та №3, Центр первинної медико-санітарної допомоги Миколаївський пологовий будинок № 1 отримали багатофункціональні медичні ліжка, пульсоксиметри, дезінфектори, інше різне медичне обладнання та засоби індивідуального захисту.

Закупівля обладнання проходить у рамках Програми допомоги, яку здійснює порт медицині Миколаєва.

«На базі нашої лікарні вже фактично створюється новий респіраторний центр. Він зможе приймати хворих коронавірусною інфекцією, у разі розвитку епідемії, – розповів в.о. директора Міської лікарні №3 Олександр Чеботарьов. – Зараз ми на стадії «перезавантаження»: провели електрику, створюється киснева лінія, яка забезпечить роботу апаратів ШВЛ, нами оновлюються меблі, встановлюються ліжка, закуплена нова постільна білизна, матраци. Одним словом, створюються всі необхідні умови для нормального перебування пацієнтів на амбулаторному лікуванні. Ми щиро вдячні порту «НІКА-ТЕРА» за підтримку, оскільки вони безпосередньо роблять багато закупівель для нас, активно допомагають нашому медичному закладу. Таким чином, бізнес допомагає всьому місту, всім миколаївцям».

Нову партію допомоги від порту також отримав Миколаївський пологовий будинок № 1. Він працює з вагітними та породіллями, у яких вже виявлений вірус.

«Портовики вже не перший раз привозять допомогу, і привозять навіть більше, ніж ми очікуємо. Сьогодні ми отримали кошти для дезінфекції та ларингоскопи. І на цей раз вони відгукнулися на наше прохання про допомогу, – прокоментувала заступниця головного лікаря «Пологового будинку №1» Людмила Солоджук.

Порт «НІКА-ТЕРА», що входить до групи компаній підприємця Дмитра Фірташа Group DF, продовжує забезпечувати лікарні міста найнеобхіднішим обладнанням.

Раніше порт передав багатофункціональні ліжка, пересувні бактерицидні опроміннювачі, у великій кількості засоби індивідуального захисту: респіратори, захисні костюми та багато іншого, а також кисневі концентратори.

«Ми намагаємося оперативно реагувати на запити миколаївських медиків, закуповуємо необхідне медобладнання, засоби захисту. Зараз відповідальний бізнес повинен особливо швидко та активно допомагати містам. Ми повністю захистили своїх співробітників і допомагаємо миколаївцям, допомагаємо медикам, які сьогодні на передовій. Ми на оперативному зв’язку з місцевою владою та з медиками, і повністю виконуємо заплановану та затверджену нашим акціонером програму благодійної допомоги. Зовсім скоро ми поставимо кисневі концентратори для Обласного центру лікування інфекційних захворювань, – розповів начальник порту «МСП НІКА-ТЕРА» Алім Агакішиєв. Я щиро вдячний акціонеру та всьому нашому колективу за підтримку цього проекту, за ефективну роботу з медиками. Медики рятують наших жителів від небезпечної недуги. Вони завжди будуть відчувати плече та підтримку бізнесу».