Дата публікації: 2020-08-19

Порт «НІКА-ТЕРА», що входить в Group DF, ініціював ремонт проблемних ділянок дорожнього покриття по вулиці Айвазовського в Корабельному районі.

Проект по відновленню дороги профінансований за кошти «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА» і компанії «Евровнешторг» за сприяння міської влади Миколаєва.

Роботи здійснені підрядною організацією – КП «ЕЛУ-Автодоріг», яка була відібрана на тендерній основі.

«Допомога у благоустрої Миколаєва один з напрямків КСВ нашого підприємства. Порт вже третій рік поспіль виділяє фінансові кошти, людей і техніку для відновлення дорожньої інфраструктури Корабельного району. Це не перший подібний проект. У 2018 року ми відремонтували ділянки дороги по вулицям Айвазовського і Уборевича. Роком пізніше до нашої ініціативи приєдналися ряд підприємств, розташованих по сусідству. А в цьому році ми об’єднали свої зусилля з Миколаївською владою і відремонтували проблемні ділянки дорожнього покриття по вулиці Айвазовського і по проспекту Корабелів»,коментує Алім Агакішіев, начальник порту «МСП НІКА-ТЕРА ».

Дороги, на яких вже здійснен ремонт, є важливою частиною інфраструктури Корабельного району. Від їх стану залежать безпека руху, якість життя громадян і успішне функціонування бізнесу.