Дата публікації: 2020-04-02

ТОВ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА», що входить до групи компаній Group DF, зайняв лідируючі позиції в Національному морському рейтингу України. Порт переміг в номінаціях: «Золота тонна» і «Абсолютний ріст» та був нагороджений двома «Морськими Оскарами».

Порт став володарем головної нагороди конкурсу («Морський Оскар» в  номінації «Золота тонна» за досягнення значного приросту (у відсотках) вантажообігу в 2019 році. В минулому році вантажообіг підприємства зріс на 147,9% та склав  8,6 млн тонн.  Також, порт «НІКА-ТЕРА» увійшов до трійки лідерів морського рейтингу в номінації «Абсолютний ріст». Підприємству вдалося домогтися найбільшого приросту вантажообігу (в тоннах) у порівнянні з показниками попереднього року. У 2019 порт обробив на 2,8 млн тонн більше, ніж у 2018 році.

«Стрімке зростання перевалки в останні два роки стало результатом правильно обраної новою командою та акціонером стратегії розвитку підприємства в нових умовах. Впевнений, що збільшення вантажообігу це демонстрація нового рівня сервісів, які надає порт, це показник довіри клієнтів і самовіддачі всієї нашої команди, – прокоментував начальник «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА» Алім Агакішиєв. –  Завдяки відпрацьованій моделі взаємодії всередині підприємства, нам вдалося ефективно налаштувати роботу всіх структурних підрозділів, для того, щоб оперативно реагувати та адаптуватися під нові виклики ринку. Впевнений, попереду ще багато нових проектів, які дозволять розвивати порт і демонструвати нові рекорди».

У загальному Рейтингу операторів портових терміналів України по вантажообігу, досягнутого в 2019 році, «МСП НІКА-ТЕРА» з результатом 8,6 млн тонн піднявся на третю позицію, потіснивши таким чином МТП «Чорноморськ».

Національний морський рейтингу України проводиться видавництвом «Порти України» та інформаційно-аналітичним центром «BlackSeaTrans» за підтримки Міністерства інфраструктури України.