Дата публікації: 2017-11-07

Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» вже не вперше підтримує в спортивних змаганнях свого співробітника – докера-механізатора Юхима Степацького. В черговий раз спортсмен не тільки привіз золото, захищаючи рідне місто і своє підприємство, але й встановив рекорд України.

Так, з 27 по 29 жовтня в Дніпрі проходив Відкритий Кубок WPA України з пауерліфтингу. У турнірі взяло участь 260 спортсменів, які представляли різні міста України. Миколаївський портовик Юхим Степацький обійшов своїх суперників і привіз додому дві золоті медалі за станову тягу у вазі до 90 кг із результатом 290 кг, як серед професіоналів (Open), так серед і військовослужбовців (Military).

«Ця перемога далася мені і не легко, і не складно, тому що в цей раз я зміг добре підготуватися, – поділився Юхим Степацький. – Звичайно, моменти втоми були, тому що тренування та підготовку поєдную з роботою в порту, але я вже до цього звик і знаю, як правильно розподіляти час. Ще трохи відчувається цілорічна перерва, пов’язана з моїм перебуванням в АТО, яку я з кожним разом намагаюся скоротити посиленими тренуваннями. Хочу щиро подякувати керівництву «МСП Ніка-Тера» та колегам за фінансову та моральну підтримку. Без таких людей в нашій країні та й у світі в цілому дуже дорого і складно в цьому важкому спорті », – додав спортсмен.

За словами Юхима Степацького, під час турніру він побачив гідних суперників, що стало причиною розробки нової програми підготовки для майбутніх рекордів на наступному серйозному змаганні – Чемпіонаті світу. До цього турніру спортсмен буде готувати протягом півроку не тільки себе, але й цілу команду. Крім цього, миколаївський спортсмен на Кубку України встановив рекорд – вперше в Федерації WPA в становій тязі у вазі до 90 кг портовик Юхим Степацький зробив 290 кг.

Керівництво «Морського спеціалізованого порту Ніка-Тера» вітає свого співробітника з перемогою та бажає досягати нових спортивних досягнень.

«Ми пишаємося, що на «Ніка-Тері» працює один з найсильніших пауерліфтерів України, – розповів перший заступник начальника порту Анатолій Дворник. – Юхим вже в спорті 21 рік, а з них 16 років займається штангою. Щоб бути в такій формі і ставити рекорди – потрібно важко і наполегливо працювати. Золоті медалі – це результат ретельної спортивної підготовки, яку наш співробітник вміло поєднує з не менш важкою професією докера-механізатора в порту. З нашого боку, ми завжди намагаємося підтримувати і заохочувати наших співробітників, хто крім роботи займається спортом».