Дата публікації: 2018-11-16

16 листопада до ТОВ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА» завітали учасники з різних куточків України в рамках проекту «Туристична майстерня Миколаївщини».

Напередодні кращі фахівці туристичної сфери з більш ніж 10 областей України взяли участь у туристичному форумі, який проходив у Миколаєві за підтримки обласної та міської влади.

А в п’ятницю учасники форуму познайомилися із роботою компанії «МСП НІКА-ТЕРА», як однією з сучасних та прогресивних у місті Миколаїв. Навіть погода не засмутила гостей та всі із інтересом оглядали техніку порту,  його основні вантажні райони, лабораторію олійноперевалювального комплексу, адміністративну будівлю та зелену зону підприємства. Після чого всі учасники разом із співробітниками порту провели дискусію за чашкою теплого чаю стосовно необхідності розвитку туристичної привабливості регіону.

Як зазначила, голова асоціації лідерів туристичного бізнесу Миколаївщини Тетяна Чичкалюк, що туризм – це індустрія щастя та радості, тому територія повинна сформувати свій вигляд, а наше місто має свою специфіку молодого міста трудівника, який працює на безпеку та економічне зростання країни, тому дуже приємно показати гостям з інших міст такий успішний соціально-відповідальний бізнес, як порт «НІКА-ТЕРА».