Дата публікації: 2017-10-31

З 27 по 29 жовтня в Миколаєві на території СКПБ «Водолій» проходив Чемпіонат України з синхронного плавання серед дітей 12 і молодше «Українська зірочка». Юні спортсмени з Харкова, Києва, Одеси і Миколаєва змагалися в категоріях «Соло», «Група», «Комбінована група», «Дует», «Мікс-дует», «Фігури».


Всього в чемпіонаті взяло участь 84 людини. Організацією змагань займалася президент федерації синхронного плавання Миколаївської області, головний суддя змагань, суддя національної категорії Ірина Миронова спільно з директором КДЮСШ «Україна» Сергієм Гуменюком.


У Миколаєві вже другий рік проводиться даний чемпіонат і вже за традицією «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» виступає спонсором цього важливого заходу для юних плавців.
Результати для миколаївських плавців стали такими: 3 місце в «Соло» (2005 рік і молодше) – Майорова Олександра, 1 місце в «Соло» (2007 рік та молодші) Винничук Ліка, 2 місце в «Соло» (2009 рік та молодші) Телевная Мар’яна, 1 місце в «Мікс-дуети» (2009 рік та молодші) Пічугін Андрій і Дмитришина Поліна; 3 місце в «Дуети» (2005 року і молодше) Майорова Олександра і Козловська Олена, 1 місце в «Дуети» (2007 рік та молодші) Винничук Ліка і Кононова Христина.


В результаті, загальнокомандний результат на перше місце привів плавців з міста Харкова, друге місце здобули спортсмени з Миколаєва, а третіми стали одесити.

«Від імені порту «Ніка-Тера» вітаємо всіх учасників, їх батьків, тренерів та організаторів чемпіонату з відкриттям довгоочікуваних змагань, – побажав на відкритті змагань радник начальника ТОВ «МСП Ніка-Тера» Сергій Трифонов. – Наше підприємство пропагує спорт і здоровий спосіб життя. Ми завжди намагаємося підтримувати тих, хто готовий працювати над собою і досягати нових висот. Нам приємно вже не перший рік бути партнерами такої масштабної події. Бажаємо всім великого успіху! Нехай все допомагає розвитку майстерності спортсменів. Перемагайте і не зупиняйтеся на досягнутому! »

Синхронне плавання – це один з найкрасивіших видів спорту. Щоб виконувати такі елегантні трюки, необхідно довго і наполегливо тренуватися.

«Наш чудовий тренерський склад дуже задоволений результатом, – зазначила організатор чемпіонату, головний суддя Ірина Миронова. – Цей старт показав, нам тренерам, над чим ще працювати і, ні на хвилину не розслабляючись, з вівторка вже готуватися до нового старту в Харкові – Відкритого Кубку України. Ми дуже вдячні нашому спонсору «МСП Ніка-Тера», тому що вони не в перший раз надають нам допомогу в проведенні змагань».


Тренерами миколаївської збірної виступили Шумілова Олена, Степаніцина Христина, Синькой Олена, Олішевська Ірина, Миронова Ірина.