Дата публікації: 2017-11-27

«Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» (входить в портовий бізнес Group DF) увійшов до трійки лідерів серед усіх зернових терміналів України за результатами рейтингу стивідорних компаній, складеного виданням «Порти України» та інформаційно-аналітичним центром BlackSeaTrans. Зокрема, термінал зайняв 2-е місце в номінації «Абсолютний приріст зернових вантажів» за підсумками роботи підприємства у 2016-2017 маркетинговому році.

Оголошення результатів рейтингу і нагородження лідерів української портової галузі відбулося під час III Міжнародної конференції «Зернові термінали: нові проекти, обладнання та технології», яка пройшла 23 листопада 2017 р в м. Одеса.

Коментуючи отриману нагороду, начальник морського терміналу «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв розповів, що визнання «Ніка-Тери» одним із лідерів в перевалці зернових – не випадковість, а результат послідовної інвестиційної стратегії міжнародної групи компаній Group DF, до якої входить порт

«З приходом на «Ніка-Теру» нового власника, в розвиток порту було інвестовано близько півтора мільярда гривень. Завдяки цьому, сьогодні «Ніка-Тера» в своєму розпорядженні має одні з найбільших в Миколаївській області зерноперевалочні потужності, які дозволяють одночасно зберігати до 330 тис. т. зернових. Також в цьому році ми почали проводити паралельне завантаження зерновими суден типу Panamax і Handy декількома погрузмашинами одночасно на декількох причалах, – зазначив Алім Агакішиєв. – В результаті, це дозволило нам домогтися істотного підвищення ефективності роботи терміналу та майже на 30 % збільшити обсяги перевалки зернових».

Нагадаємо, перевалка зернових вантажів ТОВ «МСП Ніка-Тера» у 2016-2017 маркетинговому році порівняно з аналогічним періодом (2015-16 МР) збільшилася з 2,24 млн. т. до 2,87 млн. т., склавши приріст 28,3%.

Також в порту почалося активне впровадження міжнародних стандартів ведення бізнесу, в результаті чого за останній рік термінал істотно скоригував свою стратегію роботи на ринку.

«Тепер крім перевалки та зберігання вантажів, ми можемо запропонувати нашим клієнтам розширений пакет послуг по типу того, що пропонують кращі світові хаби. Це і зручне розвантаження з з/д і з автомобільного транспорту, і лабораторні аналізи, які за якістю відповідають світовим стандартам, зберігання, очищення та сушіння зернових культур », – додав Алім Агакішиєв.

На сьогоднішній день морський термінал продовжує удосконалювати зерноперевалочний термінал, впроваджуючи сучасні технології, які дозволяють поліпшувати умови роботи співробітників, дотримуватися найвищих стандартів в охороні навколишнього середовища і зменшувати втрати вантажу.