Дата публікації: 2018-08-23

23 серпня в День Державного Прапора України в Корабельному районі Миколаєва зібралися жителі міста, ветерани, представники навчальних закладів, державних установ, підприємств, щоб стати учасниками урочистого підняття державного прапора. Серед них за традицією взяли участь і співробітники «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА».

Цього року після української пісенної композиції від професійних артистів кращі школярі району та перший заступник голови адміністрації Корабельного району Олександр Гвозденко привітали жителів з Днем Державного Прапора України та з 27-ою річницею Дня Незалежності України.

Трепетною та символічною частиною програми стало підняття державного прапора під Гімн України та привітання з наступаючим Днем Незалежності.

По завершенню урочистого заходу всі учасники ходи поклали квіти до пам’ятного знаку «Во славу Вітчизни» на честь усіх загиблих за незалежність нашої країни.

Колектив «МСП НІКА-ТЕРА» вітає всіх жителів міста та країни з двома національними святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України, а також бажає всім мирного неба над головою, процвітання нашої держави, успіхів у всіх справах, міцного здоров’я, великого родинного щастя, злагоди та добробуту.

Крім цього, напередодні свят, підтримуючи національні традиції, в «МСП Ніка-Тера» був піднятий державний прапор.