Дата публікації: 2020-12-24

Порт «НІКА-ТЕРА» спільно з Миколаївським коледжем культури й мистецтв реалізував культурний проект «Порт очима дітей». Мета проекту — розкрити творчий потенціал молодого покоління міста Миколаєва та популяризувати професію портовика.

Ідея проекту полягає в тому, що на початку, для студентів коледжу проводять оглядову екскурсію по порту. Після ознайомлення з підприємством майбутні художники створюють ескізи вподобаних локацій, а фінальні картини домальовують безпосередньо в майстернях коледжу.

На фінальній стадії проекту художні роботи публікуються на сторінках корпоративного календаря «НІКА-ТЕРА». Кожному учаснику проекту вручаються подарунки та календарі з їх роботами.

Цього року над картинами працювало 17 молодих учасників. Кураторами проекту стали представники Національної Спілки художників України.

«Приємно, що є миколаївські компанії, які залучають в такі проекти молодь. Завдяки цьому проекту порту розкриваються таланти. Студентам дуже приємно не просто намалювати, а побачити свій малюнок в друкованому тиражі. Такі конкурси стають дуже популярними. Як завжди, молодь з великим завзяттям створювала свої роботи. Нас запитували: «Можна ще взяти участь?», «Чи можна ще провести такі виставки?». Цей конкурс запалює нові зірки», — прокоментував Михайло Кондратюк, представник Національної Спілки художників України.

«Через такі проекти ми розкриваємо таланти юних миколаївців. Цей передноворічний проект особливо справив враження на студентів. У нас вийшло надихнути дітей на творчість. Як і роком раніше, календарі з роботами художників вийшли неймовірно красивими й оригінальними. Здавалося б, уже стільки було придумано і намальовано, проте юні художники змогли зробити неможливе. Вони дійсно вразили своєю безмежною фантазією і талантом», —  прокоментував перший заступник начальника порту «МСП НІКА-ТЕРА» Анатолій Дворник.

Порт — соціально відповідальне підприємство, яке інвестує в інфраструктуру Миколаївського регіону, медицину, спорт, освіту та екологію.