Дата публікації: 2018-09-04

Для багатьох вересень – це не просто початок осінньої пори, а новий навчальний рік. Ось вже 65 років у Вищому професійному училищі суднобудування дзвонить перший дзвоник. За традицією керівництво училища запрошує на урочисту лінійку своїх вірних друзів і соціальних партнерів – «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА».

«Наше училище готує досить-таки складні професії, наприклад, в цьому році відкриваємо нову професію Складальник корпусів металевих суден, тому що є такий запит від миколаївських підприємств, – поділився директор ВПУС Юрій Глазачев. – Ми також раді нашому соціальному партнерству з морським портом «НІКА-ТЕРА» – наші учні проходять із задоволенням практику в порту, а кращі випускники стають їхніми співробітниками. Крім цього, ми разом беремо участь в проектах з благоустрою Корабельного району міста. Хочу побажати всім учням успіхів, натхнення, здоров’я та, щоб дійсно хлопці стали хорошими фахівцями, відповідальними громадянами країни і всім мирного неба над головою», – привітав Юрій Глазачев.

Цього року поріг училища переступило близько 200 першокурсників. Серед студентів і майбутні кухарі, і бармени, електрогазозварники, електромонтери, машиністи крана та інші. На урочистій лінійці нагородили кращих студентів, а першокурсникам вручили ключ від країни знань.

Своїх почесних гостей з «МСП НІКА-ТЕРА» училище зустріло «хлібом та сіллю», подячними словами й вручило традиційний коровай.

«Від нашого колективу вітаю всіх студентів і весь педагогічний склад із початком навчального року, – виступив Капітан порту «МСП НІКА-ТЕРА» Володимир Сенько. – Сьогодні починається новий етап у Вашому житті. Нехай він буде для Вас яскравим, успішним і продуктивним! Ми вдячні училищу за наше партнерство і дружбу, за Вашу активну громадянську позицію та любов до міста. Ми завжди раді новим благодійним проектам з Вами! Знайте, на «Ніка-Тері» завжди відкриті двері для випускників училища, які люблять свою професію та готові стати висококваліфікованими й високооплачуваними фахівцями», – підсумував Володимир Сенько.

Цього року від «МСП НІКА-ТЕРА» студенти отримали бажане – нові національні костюми, в яких і вели святкову лінійку. Перед тим, як пролунав перший дзвоник, педагоги засіяли першокурсників пшеницею на врожай добрих оцінок.