Дата публікації: 2019-09-19

На цьому тижні спортсмени КДЮСШ «ОЛІМП» урочисто закрили сезон водних видів спорту та підвели підсумки сезону, що минає. Прийшов привітати чемпіонів України та призерів Чемпіонату світу з водних видів спорту перший заступник начальника порту «НІКА-ТЕРА» Анатолій Дворник. Від імені керівництва порту подарував спортивні рюкзаки переможцям і презентував нову байдарку-двійку фірми Nelo.

«Наш порт пишається нашими спортсменами – вони гордість нашого міста та всієї країни, – розповів Анатолій Дворник. – Ми дуже раді, що підтримка порту «НІКА-ТЕРА» в покупці байдарки для юних спортсменів стане інструментом досягнення нових перемог й допоможе досягати нових висот. Ми будемо продовжувати брати участь у розвитку спортивного комплексу, адже спорт – це життя і наші спортсмени – це приклад для всіх».

Як відзначили спортсмени та їх тренер Наталія Левченко, в такій байдарці світового рівня стають Чемпіонами Європи та світу – човен має хороші ходові якості, комфортний та стійкий, в якому спортсмен відчуває себе впевнено.

Спортсмени КДЮСШ «ОЛІМП» у 2019 році показали високі результати та неодноразово прославляли місто Миколаїв на території країни та світу. Так, майстер спорту України, член збірної національної команди України з веслування, учасник Чемпіонату Світу і Європи, чемпіон України – Беспалько Дмитро; майстер спорту України, член збірної команди України з веслування, чемпіон України – Гончар Олександр, а також Гончар Катерина та Клопов Іван ставали чемпіонами та призерами чемпіонату України в цьому році.

Приітання спортсмени також отримали й від директора КДЮСШ «ОЛІМП» Світлани Капур, і від начальника Управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради Олега Машкіна.

За словами Олега Машкіна, за рахунок бюджетних грошей управління прикладає зусилля до оновлення бази спортивних шкіл, але існує проблема браку коштів на розвиток усіх необхідних аспектів, тому вдячний разом зі спортсменами приватному бізнесу – морському порту «НІКА-ТЕРА» у системній допомозі спорту Корабельного району та міста в цілому.