Дата публікації: 2018-10-22

У п’ятницю, 19 жовтня, актова зала Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. № 6 була наповнена гостями, подарунками, квітами, усмішками та привітаннями. Свій 85-річний ювілей школа вирішила відсвяткувати концертом за участю педагогів і вихованців, згадавши важливі історичні моменти розвитку свого навчального закладу.

Школа була заснована у 1933 році та, переживши багато подій, на сьогоднішній день залишається навчальним закладом для глухих дітей та дітей зі зниженим слухом, випустивши за час свого існування близько 700 учнів.

«Наші діти з інклюзією вимагають до себе особливої ​​уваги та турботи кваліфікованого персоналу, – розповіла в.о. директора школи Світлана Митько. – Ми вважаємо своїм завданням, щоб наших дітей сприймали в суспільстві, як і всіх інших, у яких немає інклюзії. До концерту ми готувалися протягом трьох тижнів і дуже вдячні всім нашим гостям, партнерам, спонсорам за їх підтримку та увагу до нас».


Серед запрошених гостей були й представники багаторічного партнера школи-інтернату – «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА».

«Ми пишаємося нашою співпрацею зі школою-інтернатом і нам завжди приємно приходити в гості до дітей та підтримувати їх ідеї, – розповіла глава профспілкового комітету ТОВ «МСП НІКА-ТЕРА» Юлія Кошко. – Ми дякуємо педагогічному складу за їх чуйність, душевність та професіоналізм, адже їхня праця – невід’ємна складова в цій школі. Дітям бажаємо, щоб школа завжди була для них тим затишним місцем, де можна провести час зі своїми друзями, наставниками та близькими людьми, і відкрити для себе всі можливості до майбутнього успішного життя».

Юлія Кошко побажала школі-інтернату процвітання та розвитку, а також від імені порту передала у подарунок теплі пледи та традиційний солодкий атрибут дня народження – торт розміром 1,2 м на 0,8 м, який діти оцінили з великим задоволенням.

Програма святкового концерту під назвою «Від А до Я» була насиченою на танцювальні та вокальні виступи вихованців школи-інтернату, на театральні постановки та спогади, на привітання й подяки. Можна з упевненістю сказати, що кожен глядач оцінив старання та щирість всіх учасників концерту.