Дата публікації: 2018-03-02

Для того, щоб місто функціонувало у своєму звичайному режимі, комунальним службам у снігоприбиральних роботах допомагають підприємства, в тому числі й ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера».

Протягом двох днів вулиці Корабельного району розчищалися від снігу та ожеледиці портовиками на спецтехніці підприємства. Навантажувальні машини «Ніка-Тери» очистили понад 20 вулиць, а також території декількох навчальних закладів та внутрішньоквартальні проїзди. Станом на 2 березня, снігоприбиральні роботи ще ведуться та у разі потреби будуть тривати в будь-який час.

За словами співробітників «МСП Ніка-Тера», була організована оперативна й злагоджена робота між відділом цивільного захисту, техногенної безпеки та безпеки руху ТОВ «МСП Ніка-Тера» та штабом з снігоприбиральних робіт Адміністрації Корабельного району, а також з відділом житлово-комунального господарства та іншими фахівцями адміністрації.

«Протягом останніх років одне з провідних підприємств Корабельного району порт “Ніка-Тера” при першій необхідності надає всіляку допомогу, – прокоментував голова Адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов. – Сьогодні, завдяки спецтехніки порту, автотранспорт зміг безперебійно здійснювати свій рух у Корабельному районі міста. “Ніка-Тера” завжди простягає руку допомоги, за що їм велика подяка ».


Керівництво «МСП Ніка-Тери» висловлює подяку за високий професіоналізм та оперативне реагування на зміниу  будь-якій ситуації всім причетним співробітником порту, зокрема водіям навантажувальним машинам Бардашову Володимиру, Яковенко Сергію, Олійнику Євгену й черговим механікам – Мігачову Василю та Садовскому Ігорю.