Дата публікації: 2018-03-15

У морському порту «Ніка-Тера» 14 березня відбувся семінар-нарада на тему «Загальні питання охорони праці в морських портах. Безпечна експлуатація вантажопідйомних механізмів і робота на висоті». На семінар були запрошені начальники підрозділів і відділів ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» для ознайомлення з діючою законодавчою нормативною базою з охорони праці на підприємстві в зв’язку з нововведеннями. Експертами виступили: начальник Вітовського відділення Фонду соціального страхування Олександр Куфедчук і головні державні інспектори управління Держпраці в Миколаївській області Юрій Пензул і Юрій Лебедєв.

Під час семінару розглядалися питання щодо інструкцій та декларацій по експлуатації травмонебезпечного обладнання на підприємстві, спільно зі слухачами розбиралися нещасні випадки на виробництві, а також причини їх виникнення та профілактика їх запобігання. На семінарі була розглянута ще одна важлива тема – соціальне страхування співробітників підприємства.

Крім цього, до портовиків звернулася й начальник відділу праці «МСП Ніка-Тера» Тетяна Потапенко, яка познайомила усіх з важливою інформацією, де знайти всю документацію підприємства з охорони праці та як з нею працювати. Тетяна Валентинівна також внесла корективи до процедури здачі спецодягу до пральні  та обговорила з співробітниками важливі внутрішні робочі питання.

За словами начальниці відділу з охорони праці, такі зустрічі несуть багато користі та необхідні керівникам підрозділів підприємства для можливості особисто задати питання уповноваженим представникам державних органів у сфері охорони праці.