Дата публікації: 2018-07-10

Про корисність плавання, напевно, знають усі. Ось вже який рік поспіль «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» проводить серед своїх співробітників турнір з плавання, визначаючи кращих плавців по підрозділах порту. Цей вид спорту користується попитом у портовиків і на підприємстві пишаються високими результатами своїх спортсменів.

7 липня у СКПБ «Водолій» відбувся турнір з плавання в рамках щорічної спартакіади «Ніка-Тери». Всього взяло участь дев’ять команд по три людини. Представники кожного підрозділу повинні були проплисти 50 м кролем на час. Вважався особистий залік, після чого підсумовувалися  результати з колегами по команді.

Серед учасників були і ті, хто займався плаванням професійно, і любителі. З найкращим результатом (27,47 сек.) приплив вже багаторазовий чемпіон «Ніка-Тери» фахівець Відділу комерційної роботи, логістики та маркетингу Костянтин Дашков, який свого часу займався цим видом спорту на професійному рівні, прославляючи наше місто і країну по всьому світу .

«З десяти років займався плаванням професійно, в інституті тренував дитячі групи, а після продовжив плавати тільки для себе, – поділився Костянтин Дашков, який представляв команду «Управління». – Мені подобається брати участь в турнірі, тому що співробітники змінюються, цікаво спробувати свої сили з новими суперниками. Хочу подякувати організаторам змагання – Відділу з комунікацій з громадськістю та пресою, а також висловити подяку керівництву порту за підтримку такого роду заходів. Всім колегам бажаю спортивного способу життя, здоров’я, нових досягнень та успіхів у всьому!».

Плавання вважається дуже корисним завдяки тому, що під час того, як людина пливе у неї розвиваються всі групи м’язів, надаючи силу й високий енергетичний тонус. Крім цього, плавання зміцнює здоров’я в цілому та вважається корисним для серця й дихання. Не мало важливий і той факт, що заняття плаванням прискорює обмін речовин і дає можливість скинути зайву вагу.

«Вже більше п’яти років наше підприємство підтримує проведення турнірів з плавання та це залишиться доброю традицією й у подальшому, – розповів перший заступник начальника ТОВ «МСП Ніка-Тера» Анатолій Дворник. – Протягом року ми проводимо турніри з різних видів спорту і мені приємно, що команда від Управління в цьому виді спорту стала переможцями. Звичайно, я вдячний всім колегам за активну участь у позаробочому житті порту. Ми будемо продовжувати підтримувати спорт, адже саме він є запорукою здорового й довгого життя».

На золото пропливли три співробітника «МСП Ніка-Тера» від команди «Управління»: Костянтин Дашков, Полушин Олександр, Володимир Лабунський із загальним результатом 101,65 сек. Другими стала команда «новачків» для спартакіади порту – «Безпека», у складі якої плив Андрій Панайоті, особистий результат склав 32,63 сек (друге місце серед всіх співробітників), Артем Костюк та Сергій Маклаков із загальним результатом 105, 5 секунд.

Бронзовими призерами стала команда «Вантажний район № 3» у складі Олега Сафарьяна, Олександра Мицика та Олександра Локатира із загальним результатом 107, 99 секунд.

Керівництво «Морського спеціалізованого порту Ніка-Тера» особисто привітала переможців, вручило грамоти, медалі та кубок переможців. Крім цього, на всіх призерів турніру очікує спеціальна премія за спортивні досягнення.