Дата публікації: 2018-10-12

Напередодні свята керівництво «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА» зустрілося з працівниками підприємства, які брали участь у бойових діях, щоб привітати їх з Днем захисника України.

У «МСП НІКА-ТЕРА» на сьогодні працює 47 співробітників, які пройшли бойові дії, з яких 37 чоловік брали участь у проведенні антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей.

«Ми пишаємося такими людьми, як Ви та вдячні Вам за мужність, честь, відвагу та захист нашої країни. Ми цінуємо Ваш професійну працю у нас на «НІКА-ТЕРІ» та патріотизм на передовій, – виступив перед своїми колегами перший заступник начальника порту Анатолій Дворник. – Найголовніше хочеться побажати Вам – міцного здоров’я, сімейного щастя, мирного неба, благополуччя та професійних успіхів », – привітав Анатолій Дворник.


Присутні вшанували пам’ять загиблих під час бойових дій хвилиною мовчання.

На зустрічі з портовиками був присутній також заступник начальника порту-операційний директор Ігор Гріднєв, який подякував присутнім за мирне небо, спокійне життя та роботу. Крім цього, портовиків привітав й військовий комісар Корабельного району Військового комісаріату Віталій Бачков, який подякував співробітникам за службу та вручив нагрудні знаки учасника АТО двом портовикам «МСП НІКА-ТЕРА» – начальнику Відділу капітального будівництва і ремонту Сергію Патіку  та співробітнику Відділу охорони та режиму порту Михайлу Першину.

Анатолій Дворник від імені колективу порту передав військовому комісару зимові комплекти форми для військовослужбовців.

Порт «НІКА-ТЕРА» і далі буде продовжувати надавати всіляку підтримку українській армії фінансами або необхідними матеріалами.