Дата публікації: 2018-11-01

Жовтень у «НІКА-ТЕРІ» став палким і драйвовим – за традицією відбувся турнір з міні-футболу серед підрозділів порту в рамках щорічної спартакіади. Міні-футбол вважається самим довгоочікуваним й популярним видом спорту серед портовиків.

У турнірі взяло участь 9 команд, а це понад 50 осіб. Всього за час змагань було зіграно 20 матчів за два тайми та забито 168 голів.

До складу команди «Управління» увійшли й представники топ-менеджменту порту, які також, як і інші співробітники підприємства боролися за перемогу та дійшли до півфіналу турніру.

«На полі немає посад, на полі ми всі рівні, – розповів перший заступник начальника порту Анатолій Дворник. – Кожна гра була яскравою, цікавою та наповненою адреналіном. Було приємно грати з гідними суперниками, у багатьох колег є чому повчитися, тому в наступному році наша команда буде більше готуватися до ігор. «НІКА-ТЕРА» й надалі планує організовувати спортивні змагання для своїх співробітників, так як спорт – це здоров’я, гарне проведення часу поза роботою та дружня атмосфера серед колег».

На ігровому полі боролися за перемогу, як і новачки, так і професійні футболісти, які захищають честь підприємства на міському рівні. Серед них і двоє співробітників підприємства Олександр Тісовський та Олександр Локатир, які були відзначені як найкращі «бомбардири» п’ятої та шостої ліг Чемпіонату Миколаєва з міні-футболу 2018 року. Завдяки різноманітному складу команд, було цікаво спостерігати за ходом гри, тому трибуни залу КДЮСШ «Олімп» майже завжди були заповнені вболівальниками.

До фіналу вийшли за традицією Служба механізації порту та Вантажний район №3, які оскаржили звання кращої команди порту. За третє та четверте місце боролися команди «Управління» і «Служба безпеки», остання з яких вперше брала участь у змаганнях.

У матчі за третє місце команда «Служба безпеки» обіграла команду «Управління» з рахунком 7:2.

«Наша команда – новачки в цьому турнірі і, вважаю, що для першого разу ми добре зіграли, – поділився член команди від «Служби безпеки» помічник начальника варти Олександр Тісовський. – Грали всі добре, було видно старання й бажання опинитися на призових місцях. До наступного року будемо готуватися більш ретельніше та налагодимо тренувальний процес, щоб зайняти вже краще місце».

Служба механізації порту у фінальному матчі обіграла команду «Вантажний район №3» з рахунком 7:2, ставши володарями Кубка переможців турніру з міні-футболу. За весь час турніру чемпіони забили 52 м’яча до воріт суперників.

«Дякую всім учасникам за хорошу гру та організаторам турніру за можливість взяти участь у змаганнях, – зазначив докер-механізатор Вантажного району №3 Олександр Мицик. – Бажаю подальшого зростання підприємству, а також і в майбутньому зберігати хорошу традицію – підтримувати спорт».

Керівництво порту особисто привітало призерів турніру, урочисто нагородив грамотами, медалями та Кубком переможців.

«Я граю у футбол з 2013 року, а на «НІКА-ТЕРІ» вже 5 років, як почали проводити щорічні змагання, – поділився один з найактивніших гравців команди від Служби механізації порту начальник монтажної дільниці Олександр Гладких. –  Найголовніше – це участь, а з кожним роком  ще й  цікавіше стає грати, адже рівень гравців зростає. Думаю, треба продовжувати в тому ж дусі та залучати більше молоді не тільки до міні-футболу, а й до інших видів спорту. Наша команда дякує всім за участь, організацію та керівництво порту за підтримку подібних заходів для нас».

Організатори турніру з міні-футболу виражають окрему подяку керівникам підрозділів за увагу до спорту – звільнення співробітників від роботи для захисту честі підрозділу на футбольному турнірі.