Дата публікації: 2018-04-12

З метою підтримки ефективного та відкритого діалогу між керівництвом ТОВ «МСП Ніка-Тера» та співробітниками підприємства 11 квітня начальник порту Алім Агакішиєв і його перший заступник Анатолій Дворник провели відкриту зустріч з трудовим колективом. Під час зустрічі були підведені підсумки роботи «Ніка-Тери» за рік після зміни керівництва компанії, позначені пріоритети в роботі, найближчі плани й перспективи.

На зустрічі, яка відбулася в актовому залі підприємства, були присутні представники всіх структурних підрозділів порту. Всього у зборах взяло участь близько 100 співробітників, а також голова профспілкового комітету Первинної профспілкової організації працівників ТОВ «МСП Ніка-Тера» Юлія Кошко, яка разом із керівництвом відповідала на запитання працівників.

Зустріч відкрив начальник порту Алім Агакішиєв, описавши основні тенденції ринку й розповівши про труднощі й досягнення в роботі «Ніка-Тери» за останній рік, а також поділився баченням подальшого розвитку підприємства.

«Дуже важливо чути один одного й знати, як йдуть справи на підприємстві з перших вуст, як Вам, працівникам, від нас, так і нам, керівництву, від Вас, – зазначив Алім Агакішиєв. – Нас усіх на роботу найняв власник, ми всі одна команда та один з наших принципів – це відкритість та конструктивний діалог. Ми плануємо частіше проводити такі зустрічі, щоб ділитися нашими спільними досягненнями, піднімати проблемні питання для того, щоб в майбутньому мінімізувати їх появу. Я впевнений, що наш з Вами шлях – це шлях уперед, шлях до успіху й процвітання».

Після змістовного виступу начальника порту, до портовиків звернувся Анатолій Дворник, який зупинився на питанні внесення змін до колективного договору, торкнувся теми організації праці та мотивації персоналу, а також підняв ряд інших важливих питань, що цікавлять співробітників порту.

«Використовуючи високі стандарти сучасного ділового спілкування, ми звертаємо увагу не тільки на офіційне, але також і на неформальне спілкування між співробітниками підприємства. «Ніка-Тера» й далі продовжить фінансувати проведення корпоративних заходів, регулярних спортивних змагань для співробітників компанії, а також заохочувати працівників в плані їх професійного зростання та творчого розвитку», – зазначив у своєму зверненні Анатолій Дворник.

Працівники вантажних районів та інших підрозділів «Ніка-Тери» взяли активну участь в обговоренні актуальних тем для підприємства. Із залу задавалися не завжди «зручні» запитання, але формат зустрічі, як відзначили представники керівництва, і має на увазі відкритість та чесність, що в подальшому призведе до правильного й оперативного реагування на всі озвучені проблеми.