Дата публікації: 2019-04-05

«Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА» став переможцем 12-го Національного морського рейтингу України за підсумками роботи в 2018 році. Підприємство отримало найвищі нагороди відразу в трьох номінаціях конкурсу – головній номінації «ЗОЛОТА ТОННА», а також номінаціях «АБСОЛЮТНИЙ РІСТ» і «ТЕМПИ ЗРОСТАННЯ».

Нагороду в номінації «ЗОЛОТА ТОННА» порт «НІКА-ТЕРА» отримав за досягнення в 2018 році найвищого вантажообігу за всю історію підприємства, встановивши тим самим рекорд у 5,84 млн т перевалених вантажів.
Перемогу в номінації «АБСОЛЮТНИЙ РІСТ» підприємство отримало за досягнення найвищого річного зростання вантажообігу, який склав 1,65 млн тонн. Нагороду «ТЕМПИ ЗРОСТАННЯ» порт «НІКА-ТЕРА» отримав за рекордне нарощування динаміки вантажообігу, яке за підсумками 2018 року склало 39,6%.


Щорічна церемонія нагородження «морського Оскару України» відбулася 4 квітня 2019 р. в м. Одеса та зібрала представників провідних портів і стивідорних компаній України, а також підприємств, пов’язаних з морегосподарськими комплексом України. Також у престижному галузевому заході взяли участь керівники Адміністрації морських портів України, у тому числі й голова АМПУ Райвіс Вецкаганс.

«У 2018 року ми запустили ряд великих інвестиційних проектів по збільшенню потужностей та запуску нових бізнес-напрямків, істотно вдосконалили систему управління підприємством, а також зробили упор на підвищення якості обслуговування клієнтів. Це дозволило «НІКА-ТЕРІ» стати одним із найбільш високотехнологічних й успішних портів в Україні та отримати таку високу оцінку від провідних експертів галузі. Але у нас дуже амбіційні плани на найближчі кілька років – ми хочемо створити високотехнологічний порт міжнародного зразка», – прокоментував начальник« МСП НІКА-ТЕРА» Алім Агакішиєв під час отримання нагороди.

За підсумками конкурсу, переможцями в різних номінаціях стали й інші підприємства морегосподарського комплексу Миколаївського регіону, такі як експедиторська компанія «Ніка Транс Логістика», зерновий термінал «Евровнешторг», СП «Нібулон» та «Дунайська судохідно-стивідорна компанія».

Переможцями в номінації «Людина року на водному транспорті» за результатами 2018 року стали гендиректор СП «Нібулон» Алесксей Вадатурський та голова групи «Рісойл», голова правління асоціації морських агенств України Шота Хаджішвілі.