Дата публікації: 2019-03-26

75 років тому в 1944 році почалася операція зі звільнення міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників, після чого стала відомим подвигом десанту під командуванням старшого лейтенанту Костянтина Ольшанського.

Щорічно 26 березня миколаївці збираються біля пам’ятного знаку Героям-Ольшанцям у Корабельному районі, недалеко від місця, в якому почалася підготовка легендарної операції.

І в цьому році пройшла урочиста церемонія, присвячена пам’яті героїв, в якій взяли участь мер міста, голова адміністрації Корабельного району, депутати, ветерани, школярі, представники підприємств й просто небайдужі жителі міста. За традицією і представники морського порту «НІКА-ТЕРА» взяли участь у церемонії та покладанні квітів до пам’ятного знаку загону Ольшанського.

Наприкінці заходу миколаївці вирушили до річки Південний Буг, щоб спустити вінки, в тому числі й від колективу «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА», на воду до пам’ятних знаків Героям-Ольшанцям: у місцях відправлення та висадки десанту.