Дата публікації: 2019-05-29

Культуризм, або як багато хто звик до назви бодібілдинг – це не просто накачані м’язи, а ще й виражений рельєф, і правильні пропорції тіла. Кажуть, що бодібілдинг, як вид спорту, зародився у вічному прагненні людства до фізичної й духовної досконалості. Так, миколаївський слюсар рухомого складу ТОВ «МСП НІКА-ТЕРА» Іван Косов привіз золото з престижного турніру HERCULES OLYMPIA UК, який проходив у травні в м Бірмінгем (Англія).

Кожен день в порту Іван проводить технічний огляд тепловозів, забезпечуючи тим самим ефективну логістику вантажів у «МСП НІКА-ТЕРА». Як жартує сам Іван Косов, заліза на роботі не вистачає, тому інша частина його життя присвячена спорту – продовжує «тягати залізо» в залі та навчати інших.

Всього українські бодібілдери привезли п’ять медалей з престижного турніру у Великобританії, одна з яких приїхала й до Миколаєва разом з Іваном Косовим. Портовик розповів, що взяв суддів якістю своєї мускулатури, а саме правильними пропорціями.

«Емоції, звичайно, абсолютно позитивні – там я відчував себе впевнено, тому що перед цим була дуже складна підготовка, – поділився золотий призер турніру Іван Косов. – Готувався і фізично, і психологічно, тому що доводилося багато в чому собі відмовляти, адже крім щоденних тренувань необхідно було стежити за правильним харчуванням і великою кількістю прийому води. Вдячний своїй дружині Ірині Косовій (теж тренеру) за допомогу у всьому та розуміння. Крім цього, я особисто та наша федерація бодібілдингу та фітнесу WABBA Ukraine вдячні підприємству «МСП НІКА-ТЕРА» за фінансову та моральну підтримку, які стали вирішальними у моїй участі», – додав культурист.

Серед учасників турніру 28-ми річний портовик був наймолодшим бодібілдером. Суперники представляли різні країни світу: і Англію, і Україну, і Польщу, і Іспанію, і Португалію, і Саудівську Аравію та інші. Спочатку оцінювали пропорції кожного спортсмена в 4 різних позах, після судді ставили бали за позування та дефіле (довільний блок).

Іван для всіх початківців спортсменів дав пораду не чекати відразу високих результатів, адже сам в цьому спорті з 2013 року, а на сцену вийшов лише через три роки.

«Потрібно підходити з дуже холодною головою, не захоплюватися фармакологією, тому що не існує диво-пігулок. І завжди необхідно систематично тренуватися, а також правильно харчуватися, адже «без праці і не виловиш рибку зі ставка», – розповів Іван Косов.

Переможця тепло зустріли колеги та керівництво «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА». Перший заступник начальника порту Анатолій Дворник особисто привітав співробітника та побажав далі розвиватися в спорті, популяризувати його та досягати нових вершин.