Дата публікації: 2019-10-02

Вже 60 років Миколаївський клуб юних моряків з флотилією навчає майбутніх мореплавців. На честь ювілею був організований Всеукраїнський зліт флотилій та клубів юних моряків, у якому взяло участь 7 команд юних курсантів із шести міст України.


На урочисте відкриття Всеукраїнського зльоту клуб запросив першого заступника начальника порту «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА» Анатолія Дворника, який у свою чергу привітав їх та вручив школярам туристичні каремати для комфорту під час походів.

«Стати моряком – мрія багатьох хлопчиків і «бути на ти» з морями та океанами, тому приємно бачити таку велику кількість юних курсантів й привітати наш Миколаївський клуб юних моряків з ювілеєм, – вступив Анатолій Дворник. – Бажаю завжди йти в ногу з часом, продовжувати навчати важливим навичкам й важливій ​​професії для нашого регіону та країни в цілому. Вважаю, що робота та розвиток такого клубу – необхідні для нашого міста», – додав перший заступник начальника порту «МСП НІКА-ТЕРА» Анатолій Дворник.

Варто відзначити, що Миколаївська флотилія вперше організувала захід такого формату на всеукраїнському рівні. Зліт тривав 4 дні, а програма була насиченою на воєнізовані естафети, творчі завдання, тематичні екскурсії та інші ігрові програми.