Дата публікації: 2018-07-05

Понад двадцять років поспіль у Миколаївській області проходить знаменна подія – Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека». В цьому році в курортній зоні с. Рибаківка журі вже 21-ий поспіль фестиваль обирали найкращих серед кращих за кількома напрямками: хореографія, музичне і театральне мистецтво, живопис і графіка, декоративно-прикладне мистецтво, літературна творчість. І вихованці всім відомого миколаївського благодійного фонду «Доброта та Довіра» стали срібними призерами в номінації хореографія.

«Ми їздимо на фестиваль три роки поспіль і завжди намагаємося здивувати глядача та журі, – поділилася голова БФ «Доброта та Довіра» Валентина Ткаченко. – З кожним разом все складніше, тому що з’являється все більше й більше сильних колективів. У цьому році ми вирушили середньої групою (8-10 років) у кількості дев’яти дітей та виступали з двома номерами: «Україна – це ми» та «Ірландія». Наше призове місце доводить старанність діток, їх вкладену душу до постановки та душу тренера, звичайно ж, ми завжди відрізняємося яскравою музикою та незвичайними костюмами. Без підтримки нам би не вдалося потрапити на фестиваль, тому ми щиро дякуємо всім, хто в нас вірив та допомагав, у тому числі і нашим давнішнім друзіям «Морському спеціалізованому порту НІКА-ТЕРА».

На фестивалі зібралася талановита молодь різних країн світу та міст України. Тому суперників у вихованців фонду «Доброта та Довіра» було досить – в їх номінації вистпуало 12 колективів із двома номерами.
Престижність фестивалю не заперечується й щороку в журі можна зустріти відомих діячів мистецтва, заслужених майстрів, заслужених і народних артистів України. Цього року серед гостей фестивалю: Народні артисти України Григорій Чапкіс, Наталя Бучинська, заслужений артист України Андрій Князь, Міла Нітіч, ​​дует «Анна-Марія», учасники телепроектів «Голос країни» Наталія Гордієнко, Ірина Островська, Олег Дацко.

Варто відзначити, що БФ «Доброта та Довіра» допомагає дітям з малозабезпечених сімей та сиротам, а також дітям із особливими можливостями реалізувати свій потенціал, свої творчі здібності та повноцінно жити. У свою чергу, морський порт «НІКА-ТЕРА» неодноразово виступає партнером фонду та вітає колектив з високим результатом й бажає подальших успіхів.

XXI Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека» тривав протягом цілого тижня – з 25 червня по 2 липня під девізом «Відкриємо свої таланти світу».

ФОТО з Інтернет.