Дата публікації: 2018-05-16

Сьогодні існує питання щодо відношення оточуючого світу до особливих людей. Так, наприклад, наші міста не пристосовані для людей з проблемами слуху, а зовсім небагато мешканців готові спілкуватися на мові жестів. Група миколаївських ентузіастів з творчого колективу «Без слів», який створений на базі спеціалізованої ЗОШ-інтернату №6, вирішили зняти соціальний відеоролик про труднощі людей з вадами слуху у сучасному світі.

«Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» зголосився підтримати таку ідею учнів та їх керівника Оксану Андрєєва з метою привернути увагу містян до особливих людей та закликати толерантно ставитись до людей із вадами слуху, а за бажанням навіть вивчити мову жестів. У свою чергу, «МСП Ніка-Тера» завжди намагається підтримувати талановиту молодь, тим паче у таких ідеях, як створення соціальної реклами.

«Ми дуже вдячні «МСП Ніка-Тера» за те, що вони нас підтримали у зйомках цього роліка, – поділилися керівник творчого колективу «Без слів» Оксана Андрєєва. – Це основа та база того, що дало нам можливість розкрити нашу ідею та донести до суспільства важливу тему. Ми вже закінчуємо зйомки та до першого червня відправимо наш результат на міжнародний конкурс «Кращі інклюзивні практики 2018», який відбудеться у Грузії».