Дата публікації: 2020-04-16

В умовах пандемії коронавируса, соціально-відповідальний бізнес «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА», що входить до групи компаній Group DF, виділив медичним установам Миколаєва благодійну допомогу у вигляді необхідного медобладнання та засобів індивідуального захисту.

За словами начальника порту «МСП НІКА-ТЕРА» Аліма Агакішиєва, в умовах короновіруса, порт, не тільки продовжує працювати в штатному режимі, виконуючи у повному обсязі зобов’язання перед партнерами, підрядниками, персоналом і державою, а й намагається максимально підтримати медиків у ситуації, що склалася.

«Ми, як і раніше, намагаємося здійснювати максимально якісний рівень сервісу для наших клієнтів. Природно, виникла ціла низка істотних змін, пов’язаних з недопущенням поширення коронавируса в нашому порту, але цілком вони не вплинули на ефективність роботи компанії, – прокоментував Алім Агакішиєв. – Наші фахівці роблять усе можливе, щоб оперативно реагувати на всі прохання медустанов Миколаєва. Вже закуплено й передано лікарням міста багатофункціональні ліжка, пересувні бактерицидні опромінювачі, у великій кількості засоби індивідуального захисту: респіратори, захисні костюми та багато іншого. В даний момент ми очікуємо поставку 23 кисневих концентраторів, які необхідні для підключення до апаратів ШВЛ, а також фільтрів та інших витратних матеріалів».

Алім Агакішиєв зазначив, що йому приємно працювати в Group DF, у корпорації, де власник практично щодня цікавиться, чим ми можемо бути корисні для міста, а також забезпечені співробітники порту всім необхідним, щоб пережити цю недугу. В умовах дефіциту багатьох медичних товарів, порт «НІКА-ТЕРА» намагається надавати благодійну допомогу лікарням по мірі надходження медобладнання, так як необхідні закупівлі здійснюються не тільки в Україні, а й за її межами.

«НІКА-ТЕРА» – наші старі друзі і допомагають нам завжди, не тільки, коли нам важко, а постійно цікавляться нашими проблемами та потребами і надають необхідну підтримку, – поділилася головна лікарка Миколаївської міської лікарні №5 Олена Терентьєва. – Сьогодні, в цей непростий час, коли вся країна переживає короновірусну інфекцію, порт знову нас виручає, надаючи неоціненну допомогу».

На сьогоднішній день «НІКА-ТЕРА» надала допомогу вже шести медустановам Миколаєва, у тому числі пологовому будинку та Миколаївській обласній клінічній лікарні, для якої був проведений ремонт апарату штучної вентиляції легенів.

За словами директора Обласного центру лікування інфекційних хвороб Світлани Федорової, вони вжезабезпечені достатньою кількістю коштів, але ця допомога від «МСП НІКА-ТЕРА» – велика підтримка на майбутнє, тому що темп зростання вірусної інфекції попереду, судячи з інших країн і міст України.

«Завдяки таким, як «НІКА-ТЕРА» ми готові та озброєні, тому висловлюємо велику подяку за засоби догляду за хворими, засоби індивідуального захисту наших медиків і за спеціальні ліжка, які вже сьогодні поставимо у відділення», – розповіла Світлана Федорова.

Крім цього, Миколаївський пологовий будинок № 1 тимчасово перепрофілювали на роботу з вагітними та породіллями, у яких буде виявлено короновірусна інфекція. За словами головного лікаря пологового будинку Євгена Волохова, з 7 квітня в лікувальному закладі чергують бригади медиків.

«Колектив пологового будинку вдячний порту «НІКА-ТЕРА», керівництво якого відгукнулося на наш лист про надання нам допомоги, адже наш пологовий будинок є єдиним лікувальним закладом області та міста для прийняття вагітних у разі виявлення короновіруса у пацієнтки, – поділився Євген Волохов. – Уже сьогодні будемо використовувати привезену портовиками пересувну лампу для знезараження коридорів і палат, а також вдячні за термометри, пульсоксиметри для визначення кисню в крові і інші необхідні засоби».

«МСП НІКА-ТЕРА», своїм прикладом, закликає середній і великий бізнес допомагати медичним закладам міста та області, щоб запобігти розростанню вірусної інфекції, а всім миколаївцям дотримуватися правил карантину та берегти себе.