Дата публікації: 2018-06-27

На вихідних відбулася довгоочікувана подія для любителів автоперегонів – 2-ий етап Чемпіонату України з міні-ралі «Кубок лиманів». 24 червня у с. Капустине, після урочистої презентації, 37 екіпажів з різних куточків України та інших країн, боролися за призові місця. Миколаїв був представлений всім відомим сімейним екіпажем Гриневичей – Миколаївська ралійна команда на ВАЗ 2109. У підготовку миколаївських гонщиків на цей сезон вклали свою лепту міські меценати, депутати, а також підприємства, такі як «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА», «UPSS Terminals» і «Мегаград».


Увечері 23 червня миколаївці змогли ближче познайомитися з гонщиками та їх авто, позадавати питання та сфотографуватися з екіпажами. Ведучий презентував кожний екіпаж, розповідаючи всім цікаві історії про гонщиків – у кого на цих перегонах дебют, хто приїхав на чемпіонат з Туреччини, Молдавії, а хто вже є «дідусем» всеукраїнських змагань. Під номером 43 представили Миколаївську раллийную команду.

«До домашнього етапу гонок ми готувалися напружено, – поділився пілот миколаївської команди Євген Гріневич. – Ми розуміли яка лежить на нас відповідальність і намагалися по максимуму виключити можливість технічного сходу, що і відбулося на першому етапі. Мотор був побудований спільними зусиллями, перехід на інжектор – все було зроблено тільки для результату на домашній гонці ».

Євген також поділився, що сам по місту пересувається на звичайній машині ВАЗ 2106 і найголовніше для міського режиму – це повне дотримання ПДР. Штурман Миколаївській ралійної команди Тетяна Гріневич машину по місту не водить, як сказав чоловік, на щастя, хоча вона є кандидатом у майстри спорту України з автоспорту. На урочистій церемонії з екіпажем був присутній і їх син, гордо фотографуючись з батьками. Такі прості люди, і такі сильні спортсмени боролися 24 червня на трасі за призові місця з потужними суперниками та їхали більшу частину траси нарівні з ними.

«Ще на початку сезону ми ризикнули підтримати єдину миколаївську ралійную команду та анітрохи не пошкодували про це, а навпаки пишаємося командою, цілеспрямованістю й наполегливістю її учасників, – зазначив перший заступник начальника порту Анатолій Дворник. – Прийняти рішення брати участь в чемпіонатах з потужними суперниками, які не побоялися виступати нарівні з ними й подолати всі труднощі на шляху до перегонів – це коштує похвал. Бажаємо нашій команді продовжувати свою справу – попереду ще багато перемог!».

За день до заїзду екіпажі пройшли підготовчі перевірки та реєстрацію. За словами глядачів й любителів ралі, гонка була яскравою та цікавою. Кожен екіпаж чекала траса завдовжки майже у 20 кілометрів, що складається з 6 кілометрів. Фінішу дісталися лише 27 автомобілів. Переможцями в абсолютному заліку стали Борис Ганджа з Черкаської області та киянин Євген Сокур, які фінішували на авто під номером 4 Mitsubishi Lancer Evo IX за 57 хвилин і 33 секунди. Деякі команди зіткнулися, на жаль, перед фінішем з непередбаченими ситуаціями, хтось сходив з дистанції навіть спочатку, хтось пізніше. Майже на п’ятому колі миколаївський екіпаж Гриневич (клас Р5) зійшов з дистанції через проблеми з двигуном.

«Наш клас є одним найширших і склад дуже сильний, – поділився Євген Гріневич. – Наш виступ для нас був очікуваним, ми спочатку берегли мотор, але як показала практика, це не допомогло. Мотор не витримав нашого темпу. Ми конкурентоспроможний екіпаж, але поки техніка не дає реалізувати наш потенціал. Завдяки нашим уболівальникам і нашої підтримки ми обов’язково продовжимо боротьбу в особистому заліку та нарешті закінчимо чорну смугу. Наша участь у цьому сезоні можливо завдяки тільки: морському порту «Ніка-Тера», «UPSS Terminals», «Мегаград», народному депутату Артему Ільюку, Василю Валенкову, В’ячеславу Симченко та інших не менш важливих людей для нашої команди», – додав Євген

Незважаючи на те, що автоспорт в Україні починає набирати обертів, головною проблемою для спортсменів продовжує залишатися – фінансування в технічну частину гонок. Миколаїці не збираються здаватися, а навпаки заявляють про їхнє бажання докласти всіх зусиль для старту на наступних гонках.