Дата публікації: 2019-12-03

У Миколаєві до Міжнародного Дня інвалідів в Обласному Палаці культури відбувся hand-made ярмарок від організацій інвалідів всій області та концерт, серед виступаючих якого стали й особливі учасники, показав наскільки їх часом не  відрізнити на сцені від інших. На даний захід запросили й представників «Морського специализированна порту НІКА-ТЕРА», як компанію-друга й багаторічного партнера для багатьох громадських рад та організацій, які допомагають людям з обмеженими можливостями.

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН своєю резолюцією №47 / 3 проголосила 3 грудня Міжнародним Днем ​​інвалідів з метою просування прав інвалідів у всіх сферах суспільного життя, а також привернення уваги широкої громадськості до проблем інвалідів. Нещодавно в суспільстві почали вживати замість позначення люди з інвалідністю більш толерантне – люди з обмеженими, або особливими можливостями. Це пов’язано з тим, що багато, хто з таких особливих дітей і дорослих намагаються вести життя, як здорові, а часом навіть активніше та продуктивніше.

Зал Обласного Палацу культури 29 листопада зібрав з усієї Миколаївської області організації та фонди, діяльність яких безпосередньо спрямована на допомогу, підтримку та розвиток людей з обмеженими можливостями. Зі сцени відзначали найактивніших грамотами та подячними листами, був вручений Орден Святого Миколи Чудотворця «За заслуги перед Миколаївщиною» голові Миколаївської обласної організації осіб з інвалідністю Ользі Степаненко. У свою чергу, від імені винуватців свята Ольга Степаненко відзначила підприємство «МСП НІКА-ТЕРА» за ​​вагомий внесок у підтримку та розвиток людей з обмеженими можливостями.

Вже багато років важливою частиною соціальної політики «Морського специализированна порту НІКА-ТЕРА» виступає надання допомоги особливим людям та дітям міста.

«Ми завжди намагаємося допомагати у важких ситуаціях особливим миколаївцям, розуміючи недостатнє бюджетне фінансування, – зазначив перший заступник начальника порту «МСП НІКА-ТЕРА» Анатолій Дворник. – Ми за останній рік приділили велику увагу благодійним фондам і різним організаціям, таким як БФ «Доброта та Довіра», Кают-компанія «Незламні», «Усмішка дитини», Раді інвалідів Інгульськиого Корабельного районів, підшефним інтернат № 2, № 6 та багатьом іншим. Колектив нашого підприємства бажає від щирого серця всім енергії та бажання жити, щирої підтримки, здоров’я, більше доброти, миру та любові», – додав Анатолій Дворник.