Дата публікації: 2018-10-03

Щорічно, за рішенням Генеральної Асамблеї ООН з 1990 року, 1 жовтня в світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана. «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА» вже на протязі багатьох років вітає ветеранів з Днем Перемоги, з їх ювілеями та всіляко допомагає Раді ветеранів Корабельного району. У цьому році, колектив порту вирішив приділити увагу підшефним ветеранам і їх організації в День літньої людини.

«Нам дуже приємно, що порт «НІКА-ТЕРА» не забуває про нас і наших підопічних, – поділився голова Ради ветеранів Корабельного району Володимир Мезенов. – Ми висловлюємо величезну подяку керівництву порту та всьому колективу за Вашу увагу до нас не тільки в загальноприйняті свята, а й протягом усього року».

Співробітники порту відвідали Раду ветеранів Корабельного району з теплими привітаннями та необхідними в кожному будинку господарськими «презентами». На зустрічі були присутні не всі винуватці свята, зокрема деяким ветеранам будуть передані подарунки особисто.

«Щороку наше підприємство намагається допомагати тим, завдяки кому ми живемо – нашим ветеранам і людям похилого віку, – поділився перший заступник начальника «МСП НІКА-ТЕРА» Анатолій Дворник. – Своєю увагою ми щиро хочемо показати, наскільки ми вдячні цим людям. Крім цього, прищепити почуття поваги молодому поколінню до тих, хто гідно пройшов через багато та має безцінний досвід, вміння та мудрість. Від нашого колективу бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, довголіття та енергії».