Дата публікації: 2017-12-28

Традиційно під кінець року Миколаївська обласна державна адміністрація нагороджує кращих спортсменів області, тренерів та всіх, хто допомагає розвитку спорту в області.

Так, під час урочистої церемонії почесною подякою за вагомий внесок у розвиток Олімпійського руху, постійну фінансову підтримку спортсменів Миколаївської області нагороджено керівника ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» Аліма Агакішиєва.

«Наш порт системно займається розбудовою спортивної культури та регулярно надає допомогу, як окремо спортсменам, так і цілим організаціям у проведенні спортивних заходів, – прокоментував Алім Агакішиєв. – Крім цього, ми проводимо щорічну спартакіаду серед співробітників «Ніка-Тери» з різних видів спорту, тим самим популяризуючи здоровий спосіб життя та стимулюючи заняття спортом. Адже спорт – це життя та здоров’я, розвиток особистості та виховання сильних якостей характеру людини».

Морський термінал «Ніка-Тера» буде продовжувати і в наступному році надавати допомогу розвитку спорту та підтримувати талановитих спортсменів.