Дата публікації: 2018-10-18

Команди «Ніка-Тера» та «Ніка-Тера 3» стали призерами Чемпіонату Миколаєва з міні-футболу 2018 року, увійшовши до трійки переможців у відповідних лігах.

У вівторок, 16 жовтня, відбулося урочисте нагородження переможців річного Чемпіонату Миколаєва з міні-футболу. Голова Миколаївської міської федерації футзалу Віталій Скарлат, голова комітету футзалу міста та технічний директор ФФНО Олександр Бобров вручили представникам команд, які відзначилися, дипломи, кубки та комплекти медалей.

Чемпіонами міста Миколаєва у 6 групах стали “Арсенал”, “БІДА”, “Сталь”, “Leader”, “Галеон” і “Фаворит”, срібними призерами – “Орексім”, “Марконі”, “ІНІСС 2”, “Спарта” , “Михайлівка”, “Ніка-Тера 3”, бронзовими – “BMW”, “Ніка-Тера”, “Хліб життя”, “Шипка”, “Техноніколь” та “Leader Group”.

Після завершення вручення нагород спортсменам, Віталій Скарлат дав оцінку виконаної раніше роботи Федерацією футзалу, зазначивши, що на сьогоднішній день не бачить причин щось кардинально змінювати у роботі Федерації та висловив побажання, щоб все, як мінімум, залишалося як воно є.

Варто відзначити, що в даному Чемпіонаті від ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» вперше приймало участь відразу три команди, які грали в різних лігах. Крім бронзи та срібла зароблених командами «Ніка-Тера» та «Ніка-Тера 3» у 2-ої та 6-ої лігах, двоє співробітників підприємства Олександр Тисовський, Олександр Локатир були відзначені як найкращі «бомбардири» 5-ої та 6-ої ліг Чемпіонату.


За словами старожили футбольного руху «Ніка-Тери» Олександра Гладких, який працює начальником монтажної дільниці Служби механізації порту та багато років виступає в чемпіонатах Миколаєва за своє підприємство, футбол в Миколаєві з кожним роком все більше набирає популярність.

«Чемпіонат, як і завжди пройшов на високому рівні. Гравці з кожним роком підвищують професіоналізм, а команди показують гідну гру незалежно від своєї групи, – зазначає портовик Олександр Гладких. – Якщо в 2011 році у чемпіонаті брало участь всього 7 команд, то у 2018 вже 48. Тому дух суперництва та якість ігор дуже виросли».