Дата публікації: 2019-05-22

У травні відбулося урочисте нагородження переможців Кубка закриття сезону з футзалу міста Миколаєва. Володарями кубка стали співробітники «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА», які виграли всі чотири гри, а фінальну – з рахунком 6:4.

Кубок закриття сезону – це традиційний турнір, який проводиться в кінці зимового чемпіонату з футзалу. Участь у ньому може прийняти команда з будь-якої ліги чемпіонату. У цьому році на участь заявилося вісім команд, в тому числі й «Ніка-Тера 2» з п’ятої ліги.

«Рівень команд дуже високий, спочатку ми пройшли дві команди з другої групи, успішно обігравши й їх, – поділився капітан команди «Ніка-Тера 2» Олег Ананьєв. – У фіналі ми впевнено себе почували з командою айтішників «GeeksForLess». Гра сподобалася, тому що суперники не здавалися до останнього. Ми дякуємо керівництву нашого порту, у якому ми працюємо за фінансову підтримку, без якої нам просто не вдалося б досягти таких результатів».

Рахунок у вирішальному поєдинку відкрили портовики, забивши зі старту на сьомій хвилині матчу, а на чотирнадцятій суперники рахунок зрівняли. Але команда «Ніка-Тера 2» після виконання штрафного знову вийшла вперед та вже до останньої хвилини не давала шансів віддати перевагу суперникам, які продовжували агресивно атакувати ворота переможців.

З рахунком 6:4 команда «Ніка Тера 2» стала володарями Кубка переможців.

Своїх колег з перемогою привітало керівництво морського порту «НІКА-ТЕРА», в свою чергу спортсмени вручили подяку від футбольної федерації й начальнику порту за підтримку та розвиток футболу в Миколаєві.

«Ми пишаємося Вашими досягненнями та раді сприяти участі команди в подальших іграх, – зазначив перший заступник начальника порту «МСП НІКА-ТЕРА» Анатолій Дворник. – Прагніть до нових перемог та все вийде, а підтримка у Вас вже є в особі нашого підприємства».