Дата публікації: 2018-06-04

ТОВ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА», що входить до групи компаній Group DF, придбав у міжнародного концерну ZEPPELIN GmbH нову спецтехніку Caterpillar на суму 10,5 млн гривень. В рамках реалізації масштабної програми з оновлення основних фондів і технічного переозброєння підприємства, порт придбав колісний навантажувач середньої потужності Cat 980L.

«У планах компанії продовжувати нарощувати потужності порту та збільшувати кількість оброблених вантажів, тому ми інвестуємо у закупівлю найбільш технологічної та сучасної техніки, без використання якої це неможливо, – прокоментував перший заступник начальника порту«НІКА-ТЕРА» Анатолій Дворник. – Використання даної техніки дозволяє нам скоротити час перебування суден у причалів і збільшує пропускну здатність порту. Крім того, дана спецтехніка зручна в експлуатації і, що важливо, відповідає найкращим світовим стандартам по комфорту і безпеки для водіїв ».

За словами топ-менеджера, навантажувачі Caterpillar експлуатуються на «Ніка-Тері» починаючи з 2010 року, і на сьогоднішній день в парку спецтехніки підприємства це вже шостий навантажувач даної марки з аналогічними характеристиками. За цей час техніка американської компанії Caterpillar добре себе зарекомендувала з точки зору надійності, високої продуктивності та витривалості, особливо при виконанні вантажно-розвантажувальних операцій з вантажами високої насипної щільності, такими як глини.

Збільшення кількості одиниць парку спецтехніки також обумовлено розвитком вантажного району порту, який спеціалізується на перевалці насипних вантажів відкритого зберігання. У зв’язку з розширенням складських площ і збільшенням обсягів поставки вантажів, попит на роботу вантажної техніки зростає. Відповідно, поява нової одиниці спецтехніки націлене на виконання всіх запланованих навантажувальних операцій, згідно умов нових договорів підприємства з клієнтами.

Постачальником спецтехніки виступає німецький концерн ZEPPELIN GmbH – найбільший дилер компанії Caterpillar в Європі. Набутий колісний навантажувач Caterpillar марки 980L має потужність 303 кВт з об’ємом ковша 5,7 м3. Основним фронтом його робіт буде проведення вантажних операцій з глинами, фосфорітамі та вугіллям.