Дата публікації: 2019-08-14

У «Морському спеціалізованому порту НІКА-ТЕРА» почав працювати мобільний автоматичний перекидач, обладнаний власними шасі, що дозволяє розвантажувати вантажі з автотранспорту в будь-якій точці порту біля потрібного підлогового складу.
Автоматичний перекидач – це гідравлічна 16-ти метрова мобільна платформа, що складається з нижньої та верхньої рами, встановлених на трьохосному шасі.


Після того, як в порту «НІКА-ТЕРА» в минулому році перекваліфікували другий вантажний район з приймання мінеральних добрив під зернові культури та шрот, постала необхідність розвантаження не тільки з/д вагонів, але й розвантаження вантажів з автомашин. У зв’язку з цим було прийнято рішення керівництвом порту впроваджувати нові методи розвантаження за допомогою автомобілерозвантажувача мобільного типу. Даний тип перекидача дозволяє за допомогою звичайного автотягача, переміщати його по території, організовуючи розвантаження автотранспорту біля необхідного підлогового складу або на станції розвантаження вагонів, тим самим прискорюючи процес розвантаження та піднімаючи ефективність всього розвантажувально-навантажувального процесу.


Платформа вже використовується в «МСП НІКА-ТЕРА» для розвантаження зернових з вантажних автопоїздів. Автоматичний перекидач дозволяє піднімати автомашини вантажопідйомністю до 80 тонн, завдовжки в 22 метри, шириною в 3 метри під кутом підйому 38 градусів.