Дата публікації: 2018-07-24

24 липня «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА» завантажив шротом перший теплохід за технологічною схемою «склад – судно». На причалах порту теплохід PHOENIX був завантажений 11400 тоннами шроту соняшникового гранульованого, призначенням Нідерланди.

«НІКА-ТЕРА» завершила формування повного комплексу портових послуг для компаній, що спеціалізуються на переробці олійних культур. Потужності підприємства дозволяють паралельно з роботою власного олієперевалювального терміналу, займатися зберіганням і перевалкою шроту, що є ще одним продуктом переробки насіння соняшнику.

Криті склади, призначені для підлогового зберігання продуктів переробки олійних, дозволяють одночасно зберігати близько 65 тис. тонн даної продукції. Приймання шроту може здійснюватися з автомобільного та ж / д транспорту, у кількості до 8 тис. тонн на добу. Норма відвантаження олійних вантажів на судно склала 10 тис. тонн на добу.

За словами операційного директора порту «НІКА-ТЕРА» Ігоря Гріднєва, сьогодні «НІКА-ТЕРА» готова запропонувати виробникам органічних масел повний пакет портових послуг.

«З початку поточного року наш порт приступив до перевалки продукції однієї з провідних світових компаній, що є найбільшим в Україні виробником і експортером соняшникової олії, – розповів Ігор Гріднєв. – Проаналізувавши ринок і його тенденції у сфері експорту продуктів переробки олійних культур, нами прийнято рішення розширити лінійку послуг, що надаються, запустивши перевалку шроту. Упевнений, наші логістичні переваги, власні комерційні причали і сучасне технологічне обладнання дозволять «НІКА-ТЕРІ» зайняти свою нішу в цьому сегменті ринку ».

Раніше, в червні 2018 року, в порту «НІКА-ТЕРА» завантажили на судно за прямим варіантом першу партію шроту соняшнику для компанії «Аскет Шиппінг».